[VIP&SPEKTAKEL]

Lajme-THASHETHEM
Grace 6 vjeç, mesazhi i Aurela
Gaçe:Bekimi më i madh i jetës time
Lajme-THASHETHEM
Agnesa Vuthaj ju drejton një
pyetje fansave të saj/ FOTO
Lajme-THASHETHEM
Video nga momenti i sikletshėm/
“Blatter mė ngacmoi tė pasmet...”
Lajme-THASHETHEM
FOTO/Moderatorja shqiptare sexy
dhe shndritėse nė ‘Miss Kina’?!
Lajme-THASHETHEM
FOTO/Rita Ora mė seksi se
kurrė, rishfaqet nė koncerte
Lajme-THASHETHEM
FOTO/Provokon ish- banorja e
Big Brother, shfaq linjat trupore
Lajme-THASHETHEM
Bare: Nuk luaj me Atletikon nga
romanca me vajzėn e zv.trajnerit
Lajme-THASHETHEM
VIDEO/ Bleona Qerreti nė
facebook: Ja se si i ngrij vezėt
Lajme-THASHETHEM
Dhunohet brutalisht këngëtari
shqiptar, përfundon në spital
Lajme-THASHETHEM
FOTO/ Londėr, Princi George i
mėrzitur ditėn e parė tė shkollės
Lajme-THASHETHEM
Britani, William dhe Kate
nė pritje tė fėmijės sė tretė
Lajme-THASHETHEM
Nuse me pajton, e dekore  bardheblu
martohet basketbollisti i Tiranės
Lajme-THASHETHEM
FOTO/Martohet Gabriel Garko, ja
bukuroshja qė i rrėmbeu zemrėn
Lajme-THASHETHEM
Dasma, Besi e Xhensila bėjnė
bashkė Veliajn e Kryemadhin
FOTO/Tė ftuarit VIP tė dasmės
VIDEO/Ēifti presidencial ia merr valles
Lajme-THASHETHEM
VIDEO/Ēifti Meta-Kryemadhi ia 
merr valles me Besin e Xhensilėn
Lajme-THASHETHEM
Foto/ ​Trump e Melani në Texas,Zonja
e Parë me taka në ‘mes’ të uraganit
Lajme-THASHETHEM
“BBC Radio 1 Teen Awards” bėn
bashkė Dua Lipa e Rita Ora-ė
Lajme-THASHETHEM
Bes kallaku dhe Xhensila Myrtezaj
i japin fund beqarisė/ FOTO+VIDEO
Lajme-THASHETHEM
Ups! Britney Spears pa make up:
Kjo ėshtė e vėrteta ime