10 fotografi që tregojnë se si kanë ndryshuar fytyrat e modeleve të njohura me kalimin e kohës

Është e vështirë ta besosh, por Cindy Crawford mbushi 55 vjeç në 2021, Naomi Campbell është 51 vjeç, ndërsa Heidi Klum është 48 vjeç. Christie Brinkley kohët e fundit mori pjesë në një fushatë reklamuese për produktet e kujdesit për lëkurën dhe kur shikon këto foto, është e vështirë të imagjinohet se gruaja në to është 67 vjeç.

Bright Side ka krahasuar fotot e modeleve kryesore të bëra në periudha të ndryshme të jetës së tyre dhe duket gati e pabesueshme që diferenca mes tyre është disa dekada, pasi ato ruajnë të njëjtën freski në fytyrë.

J.SH./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vlerësimi që ju keni për punonjësit e Policisë së Shtetit është?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'Ta bëj unë krevatin për fëmijën...', 'Mobilieri' mashtron policin brenda në komisariat