10 të famshmet që dëshmojnë se mosha është thjesht një numër (FOTO)

Jennifer Lopez

Ka shumë mënyra që mund t'i ndihmojnë njerëzit të duken të rinj, si joga, meditimi, një dietë e rregult apo mënyra të tjera. Të duket sikur shikon një 25-vjeçare dhe të mësosh që ajo në të vërtetë është 70 vjeç tingëllon mjaft e pabesueshme.

Por për disa nga persinazhet e mëposhtëm kjo është shumë e vërtetë. Më poshstë janë 10 nga shumë të famshmet botëore që kanë ndaluar kohën e po shijojnë jetën e tyre me një paraqitje të mrekullueshme.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hiqen koalicionet parazgjedhore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Durrës, i moshuari gjendet i pajetë në breg të detit, dyshimet e para