108 vjetori i ushtrisë shqiptare, Rama: Shpreh respektin për të gjithë që kanë shërbyer në radhët e Forcave të Armatosura

Edi Rama dhe ushtarë të Forcave të Armatosura

Kryeministri Rama e ka nisur ditën e sotme me një urim për përvjetorin e krijimit të ushtrisë shqiptare.

Përmes një postimi në Facebook, ai shpreh respektin për të gjithë shqiptarët që kanë shërbyer në radhët e Forcave të Armatosura.

"Mirëmëngjes dhe me shprehjen e respektit më të madh, për çdo shqiptar e shqiptare që në këta 108 vjet, ka shërbyer në radhët e Forcave të Armatosura të Shqipërisë, ju uroj një ditë të mbarë" - shkruan Rama.

E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të rikthehen studentët në auditore dhe t'i jepet fund mësimit online?×

Lajmi i fundit

John

Këshillat e infeksionistit Pipero: Pse ata që e kanë kaluar Covid-19 nuk duhet ta bëjnë vaksinën