'12+35=37'/ Spiropali tallet me Bardhin dhe Kryemadhin: Aleanca Aritmetike (VIDEO)

TIRANË- Ministrja e Shtetit, Elisa Spiropali është tallur për përfaqësuesit e opozitës, më konkretisht me Monika Kryemadhin dhe sekretarin e Përgjithshëm të PD-së. Gazment Bardhi për gabimet e bëra në matematikë.

"Aleanca Aritmetike" i quan ajo. 

“10:3=3”-shprehet Kryemadhi dhe “12+35=37” shprehet nga ana tjetër Bardhi.

 

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nga 1 dhjetori mësimi i kombinuar në klasa dhe online, ju duket vendim i drejtë?

Komento

Komente

  • Haha: 20/10/2020 20:00

    Hahaaaaasaaaaaa sa u kenaqs

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

U vra në Ekuador/ Adriatik Tresa u kap në Angli, Shqipëria i bllokoi rreth 170 mijë dollarë, vilën në Baldushk dhe kompaninë 'Odiseja Travel & Tours'