12-vjeçarja shqiptare ‘shkund’ skenën dhe ngre publikun gjerman në këmbë, fiton një vend në ‘The Voice Kids’

Nina është vajza 12-vjeçare shqiptare që me zërin e saj e veçante dhe plot ngjyra la pa fjalë publikun gjerman.
E vogla me talentin e madh, ishte një prej konkurrenteve që dalluan disa ditë më parë në “The Voice Kids” në Gjermani.

Nina “shkundi” skenën dhe ngriti të gjithë publikun në këmbë me performancën e saj “Highway to Hell” të grupit AC/DC .

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • GOLI: 06/04/2022 15:10

    ESHTE PER TE ARDHUR KEQ...NJE GJENEZE SHQIPETARE E BEKUAR ME DHUNTI PSE TE MOS PERGDHELET PREJ MEMES SHQIPERI,...E ORE Ç'NA VAJTI E KEQJA ÇUPA TE NA PERGDHELET PREJ GJERMANOFILIZMIT FEUDAL

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Filmi 'Burri i Shtëpisë' i regjisorit Andamion Murataj siguron mbështetje ndërkombëtare, historia e burrneshës që duhet të bëjë zgjedhjen e vështirë

Filmi 'Burri i Shtëpisë' i regjisorit Andamion Murataj siguron mbështetje ndërkombëtare, historia e burrneshës që duhet të bëjë zgjedhjen e vështirë