’14 maji’/ Klosi prezanton emrat e kandidatëve për qarkun e Vlorës

 

Bledi Klosi ka prezantuar emrat për qarkun e Vlorës

 • Qarku Vlorë
 • Vlorë–Ermal Dredha
 • Selenicë-Nertil Bellaj
 • Delvinë-Besmir Veliu
 • Finiq- Romeo Cakulli
 • Himarë-Jorgo Goro (i rikandiduar)
 • Konispol-Erges Dule
 • Sarandë- Olti Caci


Lajmi kryesor:

'Vendoret'/ Rama rikonfirmon si kandidatë 44 kryebashkiakët aktualë! Lefter Alla zëvendësohet nga kryetarja e PS në Bulqizë! Risi në Vlorë, Divjakë dhe Has (LISTA E PLOTË)


B.K./LR/Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

Kandidatja për ambasadore në Izrael: Fokus rritja e investimeve izraelite në Shqipëri

Kandidatja për ambasadore në Izrael: Fokus rritja e investimeve izraelite në Shqipëri