14 Maji, PD nuk do të ketë kandidatë në Durrës, Elbasan dhe në Shkodër

14 Maji, PD nuk do të ketë kandidatë në Durrës, Elbasan dhe në Shkodër

1679868999_1679751029Screenshot3.jpg

Partia Demokratike nuk do të ketë kandidat për 3 bashki shumë të rëndësishme në vend. Në mbledhjen e Kryesisë sot është vendosur që të tërhiqen kandidatët nga gara për kryebashkiakë në Durrës, Elbasan dhe Shkodër.


Lajmi kryesor:

PD garon me Roland Bejkon në Tiranë! Zyrtarizohen emrat në 15 bashki të tjera, s'ka kandidatë në Durrës, Elbasan e Shkodër! 'Ngecin' Kurbini dhe Vau i Dejës


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Përplasen dy trena në Indi, të paktën 50 të vdekur dhe 500 të plagosur

Përplasen dy trena në Indi, të paktën 50 të vdekur dhe 500 të plagosur