20 objekte të çuditshme që janë gjetur në vende të papritura (FOTO)

Një shishe me ujë e lule

Gjetja e gjërave të mrekullueshme në vendet më të papritura i bën njerëzit të ndjehen sikur kanë zbuluar një thesar.

Imagjinoni të gjeni një tërfil me 7 gjethe ose një fletore 100-vjeçare, disa njerëz kanë arritur të gjejnë gjëra të tilla dhe madje kanë qenë në gjendje të bëjnë një foto për të festuar atë moment.

"Bright Side" prezanton 20 fotografi të gjetjeve të tyre të mrekullueshme.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket i drejtë ndëshkimi deri në 15 vite burg për ata që thyejnë karantinën?

Komento