24 vite më e re, Brad Pitt bën daljen e parë publike me partneren e tij

24 vite më e re, Brad Pitt bën daljen e parë publike me partneren e tij

Brad Pitt dhe partnerja e tij Ines de Ramon

Aktori i njohur Brad Pitt dhe partnerja e tij e re Ines de Ramon bënë paraqitjen e tyre të parë zyrtare në garën e Formula 1 në Britani.

Të dielën e 7 korrikut, aktori u pa në Çmimin e Madh të Britanisë në Silverstone Circuit në Northampton, Angli me të dashurën e tij prej më shumë se një viti.

Në fotot nga gara, e cila u fitua nga shtatë herë kampioni i Formula 1, Lewis Hamilton,  aktori fitues i Oskarit kishte veshur një xhaketë të verdhë me zinxhir, një bluzë dhe pantallona të bardha. Ndërkohë, Ines de Ramon dukej elegante me një fustan blu pastel me mëngë të gjata, kombinuar me një palë kambale me taka e një gjerdan ari, shkruan People.

Pitt, 60 vjeç dhe de Ramon, 34 vjeç, janë lidhur  që nga nëntori i vitit 2022, kur u panë së bashku në një koncert Bono pas ndarjes së saj nga ylli i “Vampire Diaries”, Paul Wesley. 

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë