4 kombinimet natyrale që do ju ndihmojnë të keni vetulla të plota dhe qerpikë si yjet e ekranit

Tendenca e fundit për pamjen e jashtme janë qerpikët e gjatë dhe vetullat e plota. Gjithmonë e më tepër femrat po u nënshtrohen trajtimeve estetike për të qenë në një hap me modën e fundit. Por këro trajtime jo gjihmonë janë efektive.

Pasi jo vetëm që ju shkaktojnë dhimbje dhe bezdisje në shikim gjatë aplikimit pormund të bëjnë që qerpikët natyralë mos dalin më. Mund të përdorni disa metoda mjaft natyrale dhe të shendetshme për të pasur rezultatet që emrat e ekranit fitojnë në bazë të ndërhyrjeve estetike. 

Hidhni një sy produkteve me poshtë të cilat përdoren për të lyer qerpikët dhe vetullat:

Qumësht kokosi + Vaj kastori

Vaj bajame + Aloe vera

E kuqja e vezes + Vaj ulliri

Vaj kokosi + Aloe vera

Mund të përdoren çdo darkë përpara se të flini. 

 

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë ndryshime në qeveri?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

PS-PD ndezën motorët e fushatës, Meta: Nuk janë nesër zgjedhjet, fokusohuni te pandemia dhe negociatat