5 shqiptarët e nxjerrë nga kampi Al-Hol mbërrijnë në Rinas! Familjarët nuk fshehin emocionet

5 shqiptarët e nxjerrë nga kampi Al-Hol mbërrijnë në Rinas. Familjarët nuk fshehin emocionet. Nga kampi u nxor Floresha Rasha me fëmijët e saj Amar, Emel e Hatixhe si edhe Endri Dumani. Të pranishme përveç kryeministrit Edi Rama janë edhe dy ministret, Olta Xhaçka dhe Ogerta Manastirliu.

1603802619_FAMILJARET3.jpeg


Lajmi kryesor:

7 vjet në kampin e ferrit, 5 shqiptarët shkelin në atdhe...Lot gëzimi në Rinas! Takimi emocionues i nënës me djalin (VIDEO)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se kolaudimi i automjeteve në shtet do të sjellë përmirësim të shërbimit dhe sigurisë?×

Lajmi i fundit

John

Thyen masat kufizuese anti-Covid, pushkatohet 50 vjeçari në Koren e Veriut