Report Tv siguron videon ku dëgjohen të shtënat e RENEA-s ndaj 71-vjeçarit

Report Tv ka siguruar një video ku dëgjohen të shtënat me breshëri që RENEA ka qëlluar ndaj 71-vjeçarit.


Lajmi kryesor:

Elbasan/'Mos u afroni, do ju hedh në erë'! 5 orë të shtëna me armë dhe negociata, RENEA ekzekuton 71-vjeçarin me snajper! I moshuari bëri rezistencë, ktheu shtëpinë në 'bazë ushtarake', sekuestrohet mbi 1 kg tritol dhe armë


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Skandali me nënshtetësitë pa asnjë verifikim, a duhet të ngrihet një komision hetimor për presidentin llir Meta?×

Lajmi i fundit

John

Varhelyi: Kuvendi duhet të presë mendimin e Komisionit të Venecias për ndryshimet në Kodin Zgjedhor