Report Tv siguron videon ku dëgjohen të shtënat e RENEA-s ndaj 71-vjeçarit

Report Tv ka siguruar një video ku dëgjohen të shtënat me breshëri që RENEA ka qëlluar ndaj 71-vjeçarit.


Lajmi kryesor:

Elbasan/'Mos u afroni, do ju hedh në erë'! 5 orë të shtëna me armë dhe negociata, RENEA ekzekuton 71-vjeçarin me snajper! I moshuari bëri rezistencë, ktheu shtëpinë në 'bazë ushtarake', sekuestrohet mbi 1 kg tritol dhe armë


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Partitë e reja të dala nga e djathta mendoni se do ta dëmtojnë Partinë Demokratike në zgjedhje?×

Lajmi i fundit

John

Të gjitha momentet kur Meta humbi qetësinë në 'Zonë e Lirë': Jam unë lideri i Shqipërisë (VIDEO)