A do të marrë pjesë në ‘Dance With Me?’ Beatrix Ramosaj ‘thyen’ heshtjen: Ja ku do të shihemi

A do të marrë pjesë në ‘Dance With Me?’ Beatrix Ramosaj ‘thyen’ heshtjen: Ja ku do të shihemi

Beatrix Ramosaj

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka reaguar për herë të parë në lidhje me lajmet që qarkullojnë prej javësh se ajo do të bëhet pjesë e kastit të programit “Dance With Me.”

Në një postim në InstaStory, Beatrix fillimisht ka falenderuar të gjithë mbështetësit e saj, ndërsa sqaron se fansat do ta shohin në forma të tjera dhe jo në emisione televizive.

“Për dashamirësit e mi. Faleminderit që vazhdoni dhe shprehmi çdo ditë për të më shikuar në emisione televizve, por ne do të shihemi në forma të tjera së bashku. Jam në xhirime të videoklipeve të reja dhe disa surprizave të tjera vizuale, nën drejtimin e kushteve dhe dëshirave të mia. Jua dua! Beatrix”, thuhet në postimin e plotë të Beatrix.

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se aksioni për konfiskim është zgjidhja e duhur për ndërtimet pa leje?×

Lajmi i fundit

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Parashikimi i motit për ditën e sotme