A është penduar që puthi Luizin? Kiara përgjigjet pa hezituar

A është penduar që puthi Luizin? Kiara përgjigjet pa hezituar

Kiara Tito vendosi që të bënte një hap mjaft të rëndësishëm në raportin e saj me Luiz Ejllin, gjatë dasmës që u zhvillua në kuadër të lojës, pasi  moderatorja i dhuroi këngëtarit puthjen që ai kishte kohë që e priste, duke 'zyrtarizuar' në këtë formë ndjesitë e saj dhe lidhjen në vetvete.

Kjo ishte një befasi për banorët dhe publikun, por më shumë për Luizin i cili tha se nuk e besonte qe do të merrte një  hap te tille pasi mendonte qe do ta puthte vetëm ne faqe e ai ne ballë. Luizi e ka pyetur Kiarës nëse është penduar që i ka dhuruar puthjen dhe Kiara i është përgjigjur me vendosshmëri se nuk është penduar. Ajo ka thënë se e ka bërë se e ka ndjerë , madje për ta bërë Luizin të ndihej i sigurt i ka thënë se edhe nëse lidhja e tyre përfundon ajo ndihet e qetë me vendimin e saj për puthjen. Luizi sigurisht ishte i lumtur gjithë mbrëmjen dhe tha se e ka fituar “Big Brother” pasi fitoi Kiaren.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Luizi me strategji pas daljes së Kiarës: Po bëja sikur po flija! Ja çfarë dëgjoi fshehurazi nga biseda e Oltës dhe Qetësorit

Luizi me strategji pas daljes së Kiarës: Po bëja sikur po flija! Ja çfarë dëgjoi fshehurazi nga biseda e Oltës dhe Qetësorit