A jeni gati për këto ditë? Janë festive... horoskopi për ditën e sotme

A jeni gati për këto ditë? Janë festive... horoskopi për ditën e sotme

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Një ditë që fillon me këmbë të mbarë kjo e premte e kesaj date, por mund të ketë pak cic mice pasdite. Kujdes edhe nga kolegët në punë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Emocionet zbuten, vapa gjithashtu këput shpirtin. Ju bëheni më të hapur e më pranues. Në punë nga viti i ri do të ketë disa të reja.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Takimet e reja verore do të jenë të këndshme për shpirtin tuaj të vetmuar. Një punë e re në ajër, që në shtator.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Çfarë ka më të mirë se një ditë në plazh me miqtë? Puna mund të presë ditë më të ftohta, sigurisht nëse keni mundësi.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Dashuria do të vijë, mjafton të jesh i duruar. Kujdes nga gjuhët që përdorin kolegët tuaj në punë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Dikur një i urtë tha kur nxënësi të jetë gati, mësuesi do të jetë aty", a është kështu edhe me dashurinë?

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Ndjenjat tuaja kanë nevojë për një shkundje, ndoshta një takim të ri. Në punë lajmet nuk do të vonojnë të vijnë.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Ekziston një vijë e hollë midis miqësisë dhe dashurisë, ndoshta ju jeni gati ta kapërceni atë. Puna paraqet vështirësi stresuese për ju.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

A jeni gati për këto ditë? Janë festive. Do të bëni takime të reja të papritura. Puna do të përmirësohet, por sado që të duket shabllon, kjo arrihet vetëm me vullnet.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Gjërat ndryshojnë, dhe ju ndryshoni me to, edhe dashuria është në të tilla kushte. Puna, megjithatë, është gjithmonë e njëjta rutinë. Vallë, a jeni të gatshëm ta ndryshoni?

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Kohët e fundit nuk ka alternativa, ndjenjat janë sa të rralla, aq edhe të cekëta. Puna do të rikthehet me kapacitet të plotë rreth shtatorit.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Dashuria duket të jetë me ritme sloë motion, por ëndrrat nuk presin askënd. Puna në shtator do të pësojë një kthesë vendimtare.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Nesër ndeshja Partizani-Tirana, ja rrugët që do të bllokohen

Nesër ndeshja Partizani-Tirana, ja rrugët që do të bllokohen