‘A keni frikë se arrestohet Kryemadhi?’ Meta: Mund të arrestojnë edhe Sashën, macen tonë që më mungon

 

Pas marrjes në pyetje nga SPAK, Ilir Meta është pyetur nëse ka frikë nëse mund të arrestojnë bashkëshorten e tij Monika Kryemadhi, pas hetimit pasuror që ka nisur ndaj tyre. Përgjigja e Metës ishte indiferente.

‘Nuk po merrem me parashikime... mund të arrestojnë edhe Sashën, macen tone që më mungon shumë. Beteja ime nuk ka kthim pas dhe të gjithë shqiptarët do të hedhin Katicat e ramaformës.’- tha Meta.


Lajmi kryesor:

Hetimi pasuror, Meta 3 orë në SPAK: M’i hoqën të gjitha, veç pantallonave! Më pyetën a ka tërhequr Kryemadhi në vitin 2008, 20 mijë euro? S'e mbaj mend, llogaritë i mbante Monika


M.Q./E.B/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Vota e diasporës, Korreshi në Report Tv: S’kemi besim të Posta Shqiptare! Koçi: Duhet dialog intensiv për një zgjidhje të përbashkët

Vota e diasporës, Korreshi në Report Tv: S’kemi besim të Posta Shqiptare! Koçi: Duhet dialog intensiv për një zgjidhje të përbashkët