Adele dhe Rich Paul janë fejuar, ja cilat janë planet për dasmën

Adele dhe Rich Paul janë fejuar, ja cilat janë planet për dasmën

Adele dhe Rich Paul

Këngëtarja, 34 vjeçe dhe menaxheri i suksesshëm i lojtarëve të NBA, Rich Paul, 41 vjeç thuhet se janë fejuar referuar mediave të huaja. Asgjë konkrete nuk është konfirmuar ende nga çifti. Adele ka mbajtur një unazë të madhe diamanti në gishtin e saj të martesës në shfaqjen e saj të fundit në Las Vegas gjatë fundjavës.

Krijuesja e hitit “Easy On Me” e ka mbajtur unazën që nga shkurti i kaluar, kur debutoi me unazën në BRIT Awards në 2022.

Planet për dasmën nga burimet e mediave të huaja thuhet se janë për këtë verë.

Më parë, Adele ka pohuar se është e dashuruar dhe nuk është ndjerë kurrë më mirë se në këtë marrëdhënie. Ajo ka thënë se është e “fiksuar” me partnerin e saj dhe dëshiron që të martohet me të.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A merr fund kriza në PD me zgjedhjen e kryetarit të ri më 29 korrik?×

Lajmi i fundit

I arrestuar për shpërdorim detyre, Vangjush Dako del sot para GJKKO! Ish-kryebashkiaku i Durrësit do njihet me masën e sigurisë

I arrestuar për shpërdorim detyre, Vangjush Dako del sot para GJKKO! Ish-kryebashkiaku i Durrësit do njihet me masën e sigurisë