Ajola Xoxa shpreh përkrahjen ndaj Veliajt, me fjalët më të ëmbla (VIDEO)

Bashkëshortja e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Ajola Xoxa me anë të një postimi në Instagram ka dhënë mbështetjen për rikandidimin e partnerit të saj. Erion Veliaj rikandidon për mandatin e dytë për kreun e Bashkisë së Tiranës në zgjedhjet e 30 Qershorit.

“Po e postoj këtë mesazh të Erit sepse vërtet, vërtet, jam shumë krenare për punën aq të bukur që ai ka bërë me Tiranën. E ka zemrën të mbushur me dashuri për këtë qytet, mbase më shumë se kushdo tjetër. Je më i miri zemër”, shkruan Ajola krah videos së postuar. 

 

 

/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhej të hiqeshin kufizimet në zonat e kuqe dhe të hapej edhe fundjava?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Zhdukja e Bleona Matës akoma një mister, viti i 10-të që nuk fik qirinjtë e ditëlindjes pranë familjes