Aksi Durrës-Elbasan do ketë pengesa në qarkullim, Report Tv siguron pamje të mjetit që do lëvizë në rrugë nga ora 22:00 (VIDEO)

 

Report TV ka siguruar pamje të mjetit që do të transportohet në rrugën Durrës-Elbasan duke nisur nga ora 22:00 dhe që pritet të zgjasë deri në orët e para të mëngjesit për shkak të madhësisë.


Lajmi kryesor:

Nga ora 22:00 deri në orët e para të mëngjesit në aksin Durrës-Elbasan do ketë pengesa në qarkullim! Report TV siguron pamje të vinçit që do transportohet


B.V/LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Partizani kryeson Superligën, 2 gola në Durrës! Egnatia tripletë Kukësit dhe kërcënon kreun, Vllaznia gjashtë ndeshje pa fitore

VIDEO/ Partizani kryeson Superligën, 2 gola në Durrës! Egnatia tripletë Kukësit dhe kërcënon kreun, Vllaznia gjashtë ndeshje pa fitore