Aksident i rëndë në Greqi, makina del nga rruga dhe përplaset me shkëmbin! Vdesin 2 grekë, plagoset rëndë shqiptari

Aksident i rëndë në Greqi, makina del nga rruga dhe përplaset me shkëmbin! Vdesin 2 grekë, plagoset rëndë shqiptari

Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në veri të ishullit Evia, ku një makinë është përplasur me një shkëmb. Pas orës 08:00, makina doli nga rruga.

Arsyet janë ende të panjohura. Nga aksidenti mbetën të vdekur 2 grekë ndërsa një shqiptar është i plagosur rëndë. Ai është dërguar në spitalin e Lamisë për të marrë trajtim mjekësor.

Ndërsa po vijon operacioni për nxjerrjen e viktimave nga automjeti.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tërmet në Bosnjë Hercegovinë, ndihet në Malin e Zi dhe Kroaci

Tërmet në Bosnjë Hercegovinë, ndihet në Malin e Zi dhe Kroaci