Shkodër/ U aksidentuan teksa udhëtonte me të birin në kamion, vdes 63-vjeçarja, plagosen rëndë 3 persona (VIDEO)

SHKODËR- Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Shkodër-Koplik. Si pasojë e këtij aksidenti ka humbur jetën Marije Leka, 63 vjeçe e cila udhëtonte me të birin Petrit Leka, 21 vjeç. Ky i  fundit drejtonte një kamion dhe si pas policisë gjatë rrugës janë përplasur me një automjet tip 'Benz'.

Si pasojë e këtij aksidenti të rëndë humbi jetën 63-vjeçarja, ndërsa të plagosur mbetën 21-vjeçari Petrit Leka, drejtuesi i makinës tip 'Benz' Sylë Palnikaj 63 vjeç, dhe pasagjere Katrinë Palnikaj,(bashkeshortja e Sylës) 56 vjeçe, banues në Lagjen 3 Heronjtë.

Mbrëmjen e djeshme një tjetër aksident i rënë ndodhi në aksin Shkodër-Hani i Hotit në zonën e Vrakës rreth orës 16:10. Nga përplasja e dy automjeteve, kanë mbetën të plagosur 4 persona.

  • Sondazhi i ditës:

    Bullizmi në shkolla, a mendoni se familja shqiptare po dështon në edukimin e fëmijës?

Komento

Komente

  • Kafsha: 05/12/2019 22:20

    Sot data 5. Termeti ra në 26, dmth 10 ditë kishte vetem lajme termeti dhe haruat vrasjet e aksidentet tritolin e drogen, vetingun e vipat apo këto 10 ditë pervc termetit nuk kishim nga këto të tjerat?!

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

'Detoksi' i Bashës me kandidaturat për deputetë