VIDEO - Aksident në aksin Levan-Tepelenë, drejtuesja e mjetit humb kontrollin dhe del nga rruga

Nje aksident ka ndodhur sot në aksin rrugor Levan-Tepelenë.

Nje mjet tip ford që drejtohej nga një vajze rreth 30-vjeçe ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka dalë jashtë rruge.

Në vendgjarje kanë mbërritur policia dhe autoambulanca. Vajza është shoqëruar për në spitalin e Fierit ku dhe po merr ndihmë mjekësore.

Xh.K/S.Ç/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Varësia e Perëndimit nga lënda djegëse bërthamore ruse

Varësia e Perëndimit nga lënda djegëse bërthamore ruse