Aksident në aksin Vlorë-Tërbaç, lëndohet drejtuesi i mjetit

Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur në rrugën Vlorë-Tërbaç, ose e njohur ndryshe si Rruga e Lumit të Vlorës. Makina ka dalë nga rruga duke u përplasur dhe për pasojë ka mbetur i lënduar drejtuesi i mjetit.

Forcat e policisë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kushtetuesja i drejtohet Venecias për zgjedhjet vendore të 2019-ës, sipas jush a ishin ato legjitime?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Spektakël i garantuar në 1/8! Portugalia përballet me Belgjikën, Anglia pret Gjermaninë