Aksident në Dibër, makina del nga rruga, përmbyset dhe bëhet copash (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Dibër, ku një makinë ka dalë nga rruga dhe është shkatërruar komplet.

Drejtuesi i mjetit Rrafman Hasa ndodhet në spitalin e Bulqizës jashtë rrezikut për jetën.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka pasoja në njerëz por vetëm dëme materiale të makinës.

Aksidenti ka ndodhur te segmenti i rrugës Arbritm Bulqiz -Fush Bulqizë në afërsi të nje karburanti.

Be.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet e 25 prillit, kush nga liderët po bind më shumë Rama apo Basha?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rritet sërish numri i infektimeve nga COVID-19 në Kosovë, 701 raste të reja dhe 14 viktima në 24 orët e fundit