Aksident në Divjakë, automjeti del nga rruga dhe bie në një kanal me ujë, humb jetën shoferi 44 vjeç

Një 44-vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Divjakë, si pasojë e në aksidenti. Ngjarja u regjistrua në aksin Divjakë- Pushimi i shoferit, në fshatin Babunjë, ku 44-vjeçari i identifikuar si Altimor Qose, duke drejtuar automjetin tip "Ford" ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një kanal me ujë, ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

J.SH./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Gjykata Kushtetuese do e shkarkojë presidentin Meta ?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

U la në burg, ish-drejtori i RTSH, Thoma Gëllçi kërkon lirinë në Apelin e GJKKO: S'kam shkelur asnjë ligj! Qëndrimi në qeli më rrezikon jetën, vuaj nga sëmundje që kërkojnë trajtim të veçantë