Aksident në Elbasan, Kamioni humbet kontrollin dhe përmbyset në rrugë

Foto nga aksidenti

ELBASAN- Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Gjinar pranë fshatit Mlizë.

Një kamion ka humbur kontrollin dhe është përmbysur në rrugë. Raportohet se nga ngjarja nuk ka persona të lënduar.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

1623581779_elbasan2.jpeg

SI.E./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Edhe gazetarët në 'sitën' e SPAK, krimi ka futur duart edhe në media?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Dua Lipa poston foto nga vizita në Tiranë: Një nder të jem në Shqipëri