Aksident në Elbasan, kamioni përplaset me një makinë, plagosen dy persona

Një aksident me pasojë plagosjen e dy personave ka ndodhur këtë mbrëmje në Elbasan. Burime për Report Tv bëjnë me dije se një kamion është përplasur me një makinë.

Për pasojë janë plagosur dy persona ndërsa gjendja shëndetësore e tyre ende nuk dihet. Saktësisht përplasja e mjeteve ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Paper.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje ndërsa kanë nisur hetimet për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kë mendoni se do të favorizojë votimi i emigrantëve në zgjedhjet e ardhshme?×

Lajmi i fundit

John

Trishtim për tifozët holandezë, ja si e përjetuan humbjen në rrugët e Tiranës