Aksident në Elbasan, motori përplas biçikletën, një i lënduar

ELBASAN- Një aksident është shënuar këtë mbrëmje në hyrje të qytetit të Elbasanit. Mësohet se një motor ka përplasur një biçikletë.

Për rrjedhojë, burime për Report Tv bëjnë me dije se një person është dërguar në spital për të marrë ndihmën e nevojshme.

Grupi hetimor ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj. 

SI.E./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush pas zhvillimit të dy Kuvendeve PD do të jetë?×

Lajmi i fundit

John

Përtej migrimit: Si po përballen vendet me popullsinë në plakje