Aksident në Lezhë, makina përfundon në arën me jonxhë

Një aksident rrugor është shënuar ditë e sotme në Lezhë. Një automjet ka dalë nga rruga në autostradën Lezhë - Shkodër në afërsi te Dajcit ku sipas burimeve paraprake drejtuesi i automjetit ka pësuar lëndime të lehta.

Report Tv sjell foto nga aksidenti, ku duket që makina ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në arën me jonxhë.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

SI.E./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Fjfj: 24/09/2022 13:16

    Nuk ishte me grure?! Goxha titull. Urime!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto