Aksident në Lezhë, ndërron jetë shoferi, bashkëshortja në gjendje të rëndë

Aksident në Lezhë, ndërron jetë shoferi, bashkëshortja në gjendje të rëndë

1652707698_Screenshot1.jpg

Aksidenti në aksin Rrile-Lezhe, ku u përplasën dy automjete rreth orës 15:00. Ndërron jetë në spitalin e traumës drejtuesi i mjetit tip ‘Opel’ Ndoc Nikaj, 66-vjec. Ai kishte marrë plagë të shumta në disa pjesë të trupit dhe nuk mundi të mbijetojë. Ne gjendje të rëndë ndodhet bashkëshortja e tij.


Lajmi kryesor:

Dy aksidente brenda disa minutash në Lezhë, përplasen dy makina, 1 viktimë dhe dy të plagosur! Një tjetër shofer humb kontrollin, mjeti përfundon jashtë rrugës


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A i përballoni dot pushimet e verës me rritjen e çmimeve?×

Lajmi i fundit

John

Putin: Qëllimi ynë është të çlirojmë Donbasin