Aksident në Librazhd, 'shoferi i ri' përfundon në përrua, qytetarja nxjerr tre të rinjtë nga uji (FOTO)

LIBRAZHD-Një makinë me targa "AA 518 BC" si pasojë e shpejtësisë ka dalë nga rruga duke përfunduar në përroin e Shesë mesditën e sotme. Nga aksidenti mbetën të plagosur tre të rinj, shoferi dhe dy pasagjerët;  S. M. 20-vjeç, L. M. 28-vjeç dhe E. M. 18-vjeç.

Një qytetare që ka qëlluar në atë moment pranë vendit të ngjarjes është futur në përrua duke nxjerr të lënduarit, që më pas u transportuan në spital, raporton gazetarja e Report Tv Tatiana Xhahysa. Drejtuesi kishte pak kohë që kishte marrë makinën, pasi në xhamin e pasmë kishte vendosur një tabelë 'shofer i ri'.

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Kafsha: 23/01/2020 07:32

  Nuk ishte qytetare ajo qe i shpetoi por fshatare. Librazhdi nuk eshte qytet por fshat!

  Përgjigju
 • TONI TIRANE: 22/01/2020 16:28

  Late nam !! Edhe shofer i ri edhe me shpejtesi. Makinen e shkaterrove plotesisht, plus mos marresh ndonje gjobe dhe demtove veten dhe te tjeret. Skandal

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A zgjidhet kriza në PD me një garë të re për kryetar?×

Lajmi i fundit

John

Dështimi i komunizmit: Leksioni mbi vlerën e kapitalizmit, të cilin Lenini e mësoi shumë vonë