Aksident në Rrogozhinë, makina përplas dy fëmijë dhe largohet nga vendngjarja! Të miturit transportohen në spital

Aksident në Rrogozhinë, makina përplas dy fëmijë dhe largohet nga vendngjarja! Të miturit transportohen në spital

Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 19:40 ku një mjet tip ‘Ford’ drejtuesi i të cilës nuk është identifikuar, ka përplasur dy fëmijë të mitur 10 dhe 11 vjeç dhe është larguar nga vendngjarja.

Për pasojë të miturit janë dërguar në spital ku po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit që u largua nga vendi i aksidentit dhe për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

'Humbja në derbi na shkundi', Stefano Pioli: Juventusi favorit për titullin

'Humbja në derbi na shkundi', Stefano Pioli: Juventusi favorit për titullin