Aksident në Selitë, përplaset 24-vjeçari duke udhëtuar me motor

Aksident në Selitë, përplaset 24-vjeçari duke udhëtuar me motor

TIRANË- Një aksident rrugor është regjistruar në Selitë. Mësohet se një 24-vjeçar i cili po udhëtonte me motor ka mbetur është përplasur nga një makinë.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të rrethit të Selitës, ndërsa 24-vjeçari M.V. është dërguar në spital për shkak të plagëve që ka marrë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A i përballoni dot pushimet e verës me rritjen e çmimeve?×

Lajmi i fundit

John

Relacioni sekret nga Pekini, dhjetor 1975/ Në Ministrinë e Jashtme janë grumbulluar elementë armiq dhe agjentë nën ombrellën e Kiço Ngjelës, ka gënjyer Partinë