Aksident në Tiranë, i riu përplas për vdekje me makinë të moshuarin

Foto ilustruese

TIRANE-Një i moshuar është aksidentuar për vdekje ditën e sotme.

Rreth orës 15:55 në Institut Bujqësor makina me drejtues K.D. 23 vjeç, aksidentoi këmbësorin me inicialet GJ.L. 71 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Komisariatit Nr.3. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

d.ba./B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A i ka përmbushur pritshmëritë tuaja SPAK?

Komento

Komente

  • Tarasi: 31/07/2020 20:59

    Jam i mendimit qe ta paguaj per te ri ..fundja i ri ishte...jan ata k derat qe mbajn kembet ne dritare...ky duhet denuar si vrases...se atje te shtypin edhe duke denjtur ne trotuar.,jan qyqe nga ashashi dhe alkoli...

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Dy fjalë për injorantët që e shohin Ramën si 'perandor'