Aksident në Vlorë, makina përplas të moshuarin! I lënduari dërgohet në spital (VIDEO)

VLORË- Një aksident është regjistruar mëngjesin e kësaj të enjteje në qytetin e Vlorës në rrugës ‘Transballkanike’.

Një mjeti tip ‘Benz’ ka përplasur një këmbësor 75-vjeçar. Si pasojë e aksidentit, i lënduari është dërguar në spitalin e Vlorës.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të mësuar shkaqet e aksidentit.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Debati për ish-agjentin e FBI, sipas jush kush ka të drejtë?×

Lajmi i fundit

Përplasi me makinë të miturin dhe tentoi të largohej nga vendngjarja, policia arreston 53 vjeçarin në Vlorë

Përplasi me makinë të miturin dhe tentoi të largohej nga vendngjarja, policia arreston 53 vjeçarin në Vlorë