POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Aksident në Korçë, automjeti përplas këmbësorin, në gjendje të rëndë 59 vjeçari (VIDEO)

KORÇË- Një 60 vjeçar është përplasur nga një mjet tip 'Range Rover' në aksin nacional Çiflig- Bulgarec. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme, ndërkohë korrespondentja e Report Tv, Iris Rezhda bën me dije se këmbësori Aleksandër Dino i cili ishte në anë të rrugës në momentin kur është përplasur nga automjeti është çuar me urgjencë në spitalin e Korçës me lëndime të forta në trup.

Madje dyshohet se 60 vjeçari mund të ketë thyer dhe këmbët. Sa i përket drejtuesit të automjetit, është shoqëruar nga policia në Komisariatin e Korçës për hetimet e mëtejshme. 

a.k./Shqiptarja.com
Komento