Aksident rrugor në Tiranë, makina përplas këmbësoren! Gruaja e shtrirë në tokë pa ndjenja (FOTO)

Aksident rrugor në Tiranë, makina përplas këmbësoren! Gruaja e shtrirë në tokë pa ndjenja (FOTO)

Foto nga aksidenti

TIRANË- Një aksident rrugor është regjistruar paraditen e sotme në Tiranë. Report Tv mëson se një grua është përplasur nga makina.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e quajtur ‘Pallatet e Verdha’, ndërsa gruaja është dërguar në spitalin e Traumës për të marrë ndihmë mjekësore, por ende nuk dihet gjendja e saj shëndetësore.

Report Tv ka siguruar foton pak pas aksidentit, ku gruaja është në toka pa ndjenja, ndërsa vihet re edhe xhami i përparme i makinës që është i thyer.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Shoferi: 24/09/2022 13:41

  O Rrac e qelbet. Tr sdo shpejtesi. Respektoni vijat e bardha se aty kalon dhe PidhiNones tuaj dhe pjellat e qelbura te tuajat. Mendoni si per vete. Behuni qytetar nese s’beheni dot njerez. Dhe nese ju qihet Familja, Mos nxitoni, lerini te bejn qef se nuk esht fundi Botes. Nga Ai qef ka pjell lloj lloj rrace si Ju. …… Megjighate keshtu e meritoni

  Përgjigju
 • Timi: 24/09/2022 12:45

  Makinat brenda qytetit levizin me shpejtesi duke thyer rregullat e qarkullimit dhe nuk merret mase per te zbatuar rregullat e qarkullimit duke dicitalizuar rruget se me polic qarkullimi asnjeher nuk zbatohet qarkullimi rrugor

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se Berisha e Meta do e arrijnë qëllimin me protestën e 6 dhjetorit×

Lajmi i fundit

Protestat nuk sjellin asgjë të re, nëse e reja nuk është mes tyre!

Protestat nuk sjellin asgjë të re, nëse e reja nuk është mes tyre!