Aksident rrugor në Vlorë/ Makina përplas motorin, një i plagosur! Shoqërohet në polici shoferja e ‘Benz-it’

VLORË- Një aksident rrugor është regjistruar mëngjesin e kësaj të enjteje në Vlorë, ku një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:40, në vendin e quajtur “Albano Romina”, Vlorë, ku një automjet tip “Benz” me shofere K. B, është përplasur me një motor.

Drejtuesi i këtij të fundit ka mbetur i plagosur dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Shoferja është shoqëruar në Komisariat. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet në lidhje me sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

B.K./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Opozita akuzon Ramën për sulmin ndaj Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tirana përmbyll vitin si metropoli i rinisë, Kushi për të rinjtë: Të largojmë gjuhën e urrejtjes! Mision që vetëm ju mund ta arrini

Tirana përmbyll vitin si metropoli i rinisë, Kushi për të rinjtë: Të largojmë gjuhën e urrejtjes! Mision që vetëm ju mund ta arrini