Aksidenti i 3-fishtë në Vlorë, ndërron jetë 18-vjeçari

Në 18-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e aksidentit ku u përplasën 3 makina në  autostradën Fier-Vlorë. Nga aksidenti ka ndërruar jetë i riu, si dhe janë plagosur dy të tjerë.


Lajmi kryesor:

Pamje të rënda/ Aksident i trefishtë në autostradën Fier-Vlorë, humb jetën një 18-vjeçar, plagosen rëndë 4 të rinj


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është i pranueshëm për ju përdorimi i të dhënave personale nga një parti politike?×

Lajmi i fundit

John

Sandër Lleshaj: Ndaloni çmendurinë