Zbardhen emrat e 3 viktimave dhe shoferit, në aksidentin në Kashar

Ismail Sulaj, Belul Sulaj dhe Dashamir Dema janë 3 viktimat e aksidentit tragjik të ndodhur gjatë natës së kaluar në Kodër Kashar. Ndërsa Zija Murati ka qenë shoferi i makinës i cili ndodhet në spital.

 


Lajmi kryesor:

Aksident tragjik në Kashar, makina përplaset me murin, vdesin 2 vëllezërit dhe kushëriri, po ktheheshin në shtëpi! Arrestohet shoferi (Emrat)


Be.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të shkoni të votoni në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit?×

Lajmi i fundit

John

Sulmi me thikë të xhamia, Imami Ahmed Kalaja për Report TV: Autori me kartelë mjekësore! Të ruhet qetësia