Aksidentohet këngëtari Adrian
Gaxha, ja fotot e makinës 

Këngëtari mjaft i pëlqyer për bublikun shqiptarë, Adrian Gaxha ka pësuar një aksident paraditen e sotme. Ky lajm bëhet i ditur nga media kosovare “Prive”, e cila sjell edhe disa foto të makinës së këngëtarit të aksidentuar.

Nga fotot makina duket se është  dëmtuar shumë nga aksidenti, ndërsa po sipas “Prive”, këngëtari Gaxha është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë ende nuk janë dhënë detaje të tjera në lidhje me këtë aksident, por nga fotot duket se policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e arsyeve që kanë çuar në këtë aksident. 


Redaksia Online
(o.b/ Shqiptarja.com)

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    10 vjet më pas, a është bërë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

John

Homazhet ne Gjirokastër për Ziver Veizin! 10 vite pas vrasjes, familjaret e Ziver Veizit kërkojnë drejtësi