Aksidentohet në Sarandë çiklisti italian, sillet me helikopter drejt Tiranës

Një çiklist italian është aksidentuar pasditen e sotme në qytetin e Sarandës. Ai është transportuar me helikopter drejt Tiranës për të marrë ndihmën mjekësore.

I aksidentuari është Massimo Rosa dhe ishte pjesë e një turi çiklistik italian.

Aksidenti ka ndodhur në zonën e njohur si Shën Vasil dhe mësohet se shkak të jetë bërë humbja e kontrollit nga ana e çiklistit.

  • Sondazhi i ditës:

    Raporti i OSBE-ODIHR për zgjedhjet e 25 prillit: si te duket?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Kadilli: Berisha e Basha viktima të njëri-tjetrit, ish-kryeministri s'ka çfarë i jep më politikës, të shmangë përfshirjen e PD në 'betejën' për shpalljen 'Non Grata'