Aksioni i SPAK me 11 urdhër-arreste, arrestohet Erzen Breçani dhe i biri! Zbardhen akuzat: Përkrahje e autorit të krimit e pastrim parash

Në kuadër të operacionit të SPAK të ndërmarrë këtë mbrëmje në Tiranë, krahas ish-drejtorit të Policisë Tiranë Erzen Breçani, ka rënë në pranga edhe djali i tij i madh Eralbi Breçani. Breçani dhe i biri akuzohen për përkrahje të autorit të krimit dhe pastrim parash.


Lajmi kryesor:

SPAK zbërthen 'SKY', arrestohet Erzen Breçani, i biri dhe zyrtarë policie! Në kërkim Ervin Mata! Akuza për grup kriminal: Nga trafiku i drogës te sigurimi i kushteve për vrasje


B.K/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Greqi/ Gjendet i vdekur 45-vjeçari shqiptar në banesën e tij në Nea Joni

Greqi/ Gjendet i vdekur 45-vjeçari shqiptar në banesën e tij në Nea Joni