Aktori nga Kosova komenton gjestin e Granit Xhakës : Pritej ai gjest, ai s'ka lexuar asnjë libër në jetën e tij

Aktori nga Kosova komenton gjestin e Granit Xhakës : Pritej ai gjest, ai s'ka lexuar asnjë libër në jetën e tij

Basri SHala

Aktori nga Ksova, Basri Shala  ka komentuar gjestin e Granit Xhakës duke thënë se Xhaka duhet të vlerësohet vetëm si futbollist, gjestet e tjera janë të pritshme. 

Pas ndeshjes Serbi-Zvicër, futbollisti shqiptar, Granit Xhaka është në qendër të mediave. Ai është komentuar vazhdimisht edhe nga personazhe të njohur. Më i fundit ka ardhur nga aktori, Basri Shala, i cili ka thënë se ai gjest pritej nga futbollisti, sepse sipas tij nuk ka bagazh mjaftueshëm për të kuptuar ku është dhe çfarë statusi ka sepse nuk ka lexuar një libër në jetën e tij. Në një intervistë në një media në Kosovë, ai duket se ka të njëjtin mendim me aktivisen Avdiu

 “E mendojnë që Granit Xhakën që është akademik, ka mundësi që ai nuk e ka lexuar asnjë libër në jetën e tij. Ai është mjeshtër i futbollit. Le ta gjykojnë për ata. Zana ka të drejtë me mendu ashtu sepse edhe unë mendoj”, tha Shala në “Libero

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Asnjëanës: 06/12/2022 21:47

  Mbas një Sulmi Banal, terrorizues me Presion dhe Denigrues nga të katër Anët nga Kosovar dhe Shqiptar Zonja Avdiu pa bërë asnjë të keqe u gjend papritur në Zjarrin e pasterrur të Njerëzve që janë brumosur vetëm me Urrejtje që Cilësitë dhe Virtytet e Shqiptarit nuk i njohin fare, ose nuk duan ti njohin. Xhesti i Futbollistit në Fushën e Lojës ishte një Turp për të gjithë Shqiptarët kudo në Botë. Ai ka dy Vajza dhe ato e kanë parë Xhestin e turpshëm të Babait të tyre dhe kjo është shumë e rëndë mendoj unë dhe përse edhe Fëmijët tanë duhet të bëhen Pre e gjërave të turpshme dhe të nesërmen ta bëjnë Xhestin në Shkollë apo në Rrugë. I lindur dhe i rritur në Europën e qytetëruar Integrimi i tij është baraz me Zero, gjithashtu edhe i ati nē Telefon ishte Arrogant, ofendues dhe pa Respekt kundrejt Zonjës Avdiu vetëm sepse ajo kishte thënë të vërtetën. Shumë nga Komentuesit e bënë Znj. Avdiu Shkinë, Sërbe dhe e ofenduan me Fjalët më Banale. A na nderon ne kjo Sjellje si Shqiptar dhe Sjellja e rëndë e Futbollistit? Jo!

  Përgjigju
 • Andi: 06/12/2022 13:17

  Ketij te shkolluarit Basriut qe e quan veten aktor si dhe asaj aktivistes Zanes u them qe ose vuani nga Sindroma e Stockholmit ose u u rrjedh uje(ujera te zeza) ne vena, se po te kishit gjak ne vena s'do guxonit as ta belbezonit ato qe mi deklaroni kinse dhe me mburrje. Provoni nje here ne jete te viheni ne ato lloj situatash te tensionuara e pastaj flisni nga minderja e shtepise si do reagonit

  Përgjigju
  • Beni: 06/12/2022 13:54

   Tamam flasin per ate debilin

 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Disiplina lë Bylisin pa trajner, e pëson edhe Kukësi

Disiplina lë Bylisin pa trajner, e pëson edhe Kukësi