Aktorja Marjana Kondi feston ditëlindjen, Rama i bën dhuratën simbolike

Marjana Kondi dhe Edi Rama

Aktorja Marjana Kondi ka festuar ditën e sotme 60 vjetorin e lindjes. Në mesin e shumë urimeve dhe dhuratave, nuk ka munguar ai i kryeministrit Edi Rama.

Kondi ka publikuar në rrjete sociale dhuratën e kryeministrit, duke e falenderuar dhe duke i shprehur mirënjohjen këtij të fundit.

“Mirënjohje dhe falenderime Z. Kryeministër që në ditën time të lindjes 60-ta ,të më respektojë me një dhuratë simbolike si shenjë vlerësimi për kontributin tim në skenë dhe në kinematografi ”, ka shkruar ajo krahas fotos, ku shfaqet me shishen e verës në duar.

Be.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A e mbështesni vendimin e kryeministrit Rama për të përfshirë në listat e PS-së Luljeta Bozon dhe Najada Çomon?

Komento

Komente

 • Emri: 23/02/2021 19:05

  Gezuar Nafije, edhe 100!

  Përgjigju
 • Stasi: 22/02/2021 22:55

  Duhet te vlersohen artistet

  Përgjigju
 • Eliza: 22/02/2021 21:38

  Thashë se ishte Britney Spears në foto!?

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Gjykata lë në burg bashkëpunëtorin në vrasjen e Tauland Beqirajt në Vlorë