Akuzohet për përdhunimin e nipit, 45-vjeçari mohon akuzën në gjykatën e Beratit: Është 'montim'

 

45-vjeçari i cili akuzohet për përdhunimin e nipit të tij ka dalë përpara trupës gjykuese në Berat dhe ka mohuar akuzën që rëndon ndaj tij. 45-vjeçari, B.K., është njohur me masën 'arrest me burg', ndërsa ka thënë se kjo ngjarje është e inskenuar.

Ndaj 45-vjeçarit rëndon akuza e "marrëdhënieve seksuale ose homoseksuale me të mitur". Ai u arrestua mesditën e sotme në pikën kufitare të Morinës duke ardhur për Shqipëri.

 


Lajmi kryesor:

Raporti mjeko-ligjor konfirmoi përdhunimin e nipit 8-vjeçar, arrestohet në Morinë 45-vjeçari nga Prizreni! Mohon akuzën: Është 'montim'


SI.E./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin