Alban Skënderaj bashkë me 'Të paçmueshmen' e tij të vogël

Albani me Miriamin

Një ndër këngëtarët më të dashur për publikun, Alban Skënderaj ka ndarë me ndjekësit e tij një foto me vajzën e tij  Amelinë.

Amelia e veshur me të verdha ka përqafuar Albanin dhe krahas fotos ai ka shkruar "E paçmueshme”, ku të dy baba e bijë duken shumë të lumtur e të afërt me njëri-tjetrin.

Foto e Albanit me vajzën

Vogëlushja e ka kapur me duart nga fytyra dhe shfaqen të dy shumë të lumtur. Këngëtari i njohur përveç impenjimeve të shumta që ka në botën e muzikës, i përkushtohet edhe familjes së tij.

Kujtojmë që këngëtari do të zhvillojë koncertin " Nën yjet e Tiranës" në Amfiteatrin e kryeqytetit  më 27 shtator. Gjithashtu bashkë me Miriamin janë në pritjen e fëmijës së tyre të dytë.

Postimi i Albanit

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet nga autoritet shtetërore situata e zjarreve në vend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Zjarri në Karaburun, Administrata e Zonave të Mbrojtura paralajmëron: Rrezikon të përparojë në drejtim të zonave të banuara në Dukat Fushë! Banorët të jenë vigjilentë