Albërie Hadërgjonaj me vajzat e saj në hotelin luksoz në Turqi (FOTO)

Albëria, Agnesa dhe Angjelina Hadërgjonaj

Këngëtarja Albërie Hadërgjoaj po kalon pushime të mrekullueshme bashkë me dy  të bijat në Turqi.

Ajo ka publikuar foto pranë të bijave dhe duket si një motër e tretë dhe jo mamaja e tyre.

Anxhelina, Albëria dhe Agnesa në foto  shihen në një shtrat të veshura në fustane elegante ngjyrë blu, ndërsa janë duke festuar me shampanjë.

Ato duket se kanë realizuar një sesion fotografik në një nga hotelet më luksoze në Stamboll të Turqisë.

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rusia lavdëron përpjekjet e talebanëve për të stabilizuar Afganistanin, paralajmëron për terrorizmin